NeuroREST kapslid une kvaliteediks N30 (BioChronoss)

12,00  (sisaldab KM-i)

NeuroREST kapslid une kvaliteediks sisaldavad muuhulgas melatoniini, kannatuslille ja veiste-südamerohu ekstrakti ning magneesiumi.

Toidulisand NeuroREST on loodud tuginedes kronobioloogiale- teadusele, mille tulemusena organism saab täiendavaid toitaineid õigel ajal.

Jaga infot sõbraga:
NeuroREST sisaldab kahte aktiivset kompleksi: Sleep NR ja Rest-NR kompleksi.

NeuroRest ühes kapslis on 1,9mg melatoniini, Punaka kannatuslille õite standardiseeritud kuivekstrakt, Hariliku humala õite kuivekstrakt, Aedmelissi standardiseeritud kuivekstrakt, Veiste -südamerohu ürdi kuivekstrakt, Magneesium, Vitamiinid C ja B6, GABA.

Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega (kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut)
Punakas kannatuslill ja aedmeliss aitavad kaasa normaalsele une funktsioonile.
Magneesium, Vitamiinid C ja B6 aitavad kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele, aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle, osaleb rakujagunemise protsessis.
Vitamiin C ja B6 aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
Veiste südamerohi aitab kaasa normaalsele südame, veresoonte ning närvisüsteemi talitlusele.

Kasutamine: võtta 1 kapsel päevas, õhtuti enne magamaminekut (umbess kell 21-24), juues peale klaasitäie puhast vett. Toidulisandit võib kasutada nii lühi- kui ka pikaajaliselt.
Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame kasutada kahte toidulisandit koos: neuroREST õhtuti (kell 21-24) ja neuroOFFICE hommikuti (kell 7-12).

Sisaldus päevase annuse kohta. Päevane annus 1 kapsel sisaldab: (%NRV*):
Melatoniin 1,9 mg
Punaka kannatuslille (Passiflora incarnata) õite standardiseeritud kuivekstrakt 10:1, mis sisaldab 4% flavonoidi -100mg
Hariliku Humala (Humulus lupulus) õite kuivekstrakt 10:1, mis sisaldab 4% flavooni – 25mg
Aedmelissi (Melissa officinalis) ürdi standardiseeritud kuivekstrakt 10:1, mis sisaldab 2,5% rosmariinhapet – 50mg
Veiste-südamerohu (Leonurus cardiaca ) ürdi kuivekstrakt 4:1- 25mg
Magneesium – 100mg (27% NRV*)
Vitamiin C – 50mg (63% NRV*)
Vitamiin B6 – 1,7mg (121% NRV*)
GABA (y-aminovõihape) – 100mg
*NRV% – päevane võrdluskogus täiskasvanutel.

Koostisosad: Magneesiumoksiid, zelatiin, punaka kannatuslille (Passiflora incarnata) õite kuivekstrakt,y-aminovõihape (GABA), paakumisvastane aine mikrokrsitallnne tselluloos, aedmelissi (Melissa officinalis) ürdi kuivekstrakt, L-askorbiinhape (vit.C), Veiste-südamerohu (Leonurus cardiaca) ürdi kuivekstrakt, hariliku humala (Humulus lupulus) õite kuivekstrakt, paakumisvastased ained rasvhapete magneesiumsoolad ja ränidioksiid, toiduvärv raudoksiidid ja – hüdroksiidid, melatoniin, püridoksiinvesinikkloriid, toiduvärv birljantsinine FCF

Toidulisandit ei või tarvitada rasedad ja rinnaga toitvad naised. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida kuivas, pimedas kohas temperatuuril kuni 25C.

Maaletooja: UAB SanoSwiss

Päritoluriik: EL

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
NeuroREST kapslid une kvaliteediks N30 (BioChronoss)
12,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top