Stress kummikommid N60 (Biocyte)

32,00  (sisaldab KM-i)

Biocyte on loonud STRESS kummikommid, mis aitavad tasakaalustada närvisüsteemi ja vähendada stressi tänu Ashwaghandale ning vitamiin B6- ja B12-le.

Jaga infot sõbraga:

 

Ashwagandha  (Withania Somnifera) KSM-66 juureekstrakti 300 mg  – aitab vähendada stressihormoonide taset kehas, nagu kortisool, ning toetab närvisüsteemi tasakaalu ja lõõgastumist. Inimesed on kasutanud Ashwaghandat aasta sadu ärevuse ja stressi leevendamiseks. Ashwaghanda positiivne mõju stressi ja ärevuse leevendamise puhul on kinnitatud mitmete teadusuuringutega.

Vitamiin B12 2,4 mcg, 96%  – tuntud ka kui kobalamiin, on vees lahustuv vitamiin, mis on oluline närvisüsteemi normaalseks toimimiseks, punaste vereliblede moodustamiseks ja DNA sünteesiks. Vitamiin B12 aitab ka kaasa valkude ja rasvade ainevahetusele ning aitab säilitada tervet immuunsüsteemi.

Vitamiin B6 1,4 mg, 100% –  tuntud ka kui püridoksiin, on vees lahustuv vitamiin, mis on oluline närvisüsteemi normaalseks toimimiseks, valkude ja aminohapete ainevahetuseks ning punaste vereliblede moodustamiseks. Vitamiin B6 aitab ka kaasa immuunsüsteemi tervisele, hormoonide tootmisele ja südame-veresoonkonna süsteemi normaalsele funktsioneerimisele.

Vitamiin D 5mcg, 100% –  aitab kehal imenduda kaltsiumi ja fosforit seedetraktist ning aitab säilitada normaalset kaltsiumi- ja fosforitasakaalu veres. See on oluline luude ja hammaste tervisele ning aitab vältida luude hõrenemist ja osteoporoosi.

Kasutamine: Näri 2 kommi päevas.

Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tervislikku toitumist. Mitte ületada päevast annust. Ei ole soovitatav alla teismelistele ega lastele, rasedatele või imetavatele emadele ilma arstliku kontsultatsioonita. Mitte tarvitada koos rahustite ja unerohtudega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas, eemal päikesevalgusest.

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Stress kummikommid N60 (Biocyte)
32,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top