Klorofüll – Chlorophyll Forte GP N90 (Santegra)

24,00  (sisaldab KM-i)

Klorofüll avaldab organismile üldtugevdavat, antibakteriaalset ja põletikuvastast toimet, soodustab immuunsüsteemi tugevdamist. Klorofüll on looduslik antioksüdant, mis kaitseb organismi rakke vabade radikaalide kahjuliku mõju eest, soodustab kudede taastumist ja rahustab ärritatud limaskesti, parandab soolestiku tööd ja soodustab toksiinide väljaviimist organismist.

Jaga infot sõbraga:

Klorofüll on efektiivne vahend nahahaiguste ravimisel – aitab ravida vistrikke ja allergilist löövet.
Klorofüll aitab organismil omandada rohkem hapnikku ja soodustab rakkude hingamist. Üks klorofülli ainulaadseid omadusi on halbade lõhnade neutraliseerimine. Eelmise sajandi 40-ndatel ja 50-ndatel aastatel avastati, et klorofülli paikne kasutus mädaste haavade ravimisel avaldab ka värskendavat toimet. Sellest ajast alates kasutatakse klorofülli halva hingeõhu ja kehalõhna kõrvaldamiseks.

Garanteeritud klorofüllisisaldus igas kapslis kindlustab toote efektiivsuse. Lisand on pehmetes kapslites, mida on mugav neelata ja hoida.

Sõna „klorofüll“ koosneb kahest kreeka sõnast – chloros (roheline) ja phyllon (leht). Vanad kreeklased arvasid olevat klorofülli üheks väärtuslikeimaks loodusproduktiks, mis on uskumatult kasulik inimtervise jaoks.

Klorofüll on roheline pigment taimedes, mille abil absorbeerivad taimed päikesevalgust, kasutades selleks fotosünteesi – Päikese-energia muundamiseks orgaaniliste ühendite keemiliste sidemete energiaks. Ammu enne seda, kui inimene küttima ja tuld tegema õppis, toitus ta rohelistest taimedest, mis andsid talle vajalikku energiat.

Klorofülli nimetatakse ka taimede „roheliseks vereks“, kuna klorofülli molekul on üllatavalt sarnane hemoglobiini molekuli ehitusele – vere punasele pigmendile.

Klorofülli raviomadused olid teada juba igiammustel aegadel – selle abil raviti verehaigusi, samuti kasutati seda hingeõhu värskendamiseks, halbadest lõhnadest vabanemiseks ja ka põletikuliste haavade tervendamiseks. Peale selle kasutati klorofülli seedeprobleemide korral ja ka laktatsiooni suurendamiseks.

Santegra toode Chlorophyll Forte GP sisaldab klorofülliini, mis on klorofülli püsiv vorm. Keemilise ehituse poolest on klorofüll ühend, mis sisaldab magneesiumi aatomit (vere pigment on oma ehituse poolest sarnane klorofüllile, kuid magneesiumi asemel on raua aatom). Klorofülliini saadakse magneesiumi asendamisel vase ja naatriumiga. Vase aatomi ühendamine klorofülli molekuliga suurendab selle bioloogilist aktiivsust. Klorofülliin on tõhus ja ohutu aine, mida kinnitab 50-aastane kogemus selle kasutamisel.

Chlorophyll Forte GP ainulaadsete omaduste tõttu on ta asendamatu kõigi inimeste jaoks, kes hoolivad oma tervisest. See toode on eriti kasulik inimestele, kes käivad harva väljas ja kellel on tekkinud päikesevalguse vaegus.

Chlorophyll Forte GP:
• tugevdab immuunsüsteemi
• avaldab antibakteriaalset mõju
• parandab limaskestade olukorda
• omab haavu parandavat toimet
• kõrvaldab halva hingeõhu ja kehalõhna
• suurendab piima eritumist rinnaga toitvatel naistel

KOOSTIS (ühes kapslis): klorofüll (klorofülliini kujul) – 50 mg

NÄIDUSTUS: üldtugevdav vahend; hüpovitaminoos; kalduvus allergilisele lööbele; külmetused; suu, kurgu, mao ja kaksteistsõrmiksoole limaskestade põletikud; haavad, naha ja limaskesta haavandid; ebapiisav piima eritumine rinnaga toitvatel naistel.
VASTUNÄIDISTUSED: individuaalne talumatus.
KASUTAMINE: 1 kapsel päevas klaasi veega.
PAKEND: 90 kapslit.

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Klorofüll -  Chlorophyll Forte GP N90 (Santegra)Klorofüll – Chlorophyll Forte GP N90 (Santegra)
24,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top