Colostrum Ternespiim (ColActive3 Colostrum) N60 kaps. (AquaSource, UK)

35,00  (sisaldab KM-i)

ColActive3 ühendab 3 kasuliku koostisaine (colostrum, bac.Acidophilus, lactoferriin) omadused. AquaSource soovitab ColActive3 inimestele, kes soovivad/vajavad täiendavat toetust seedetraktile ja immuunsusele. ColActive3 ühendab endas ColActive ja kaks täindavat koostisainet:
Acidophilus on sõbralik bakter seedekulglale. See on lisatud selleks, et toetada seedekulgla tegevust, mis omakorda aitab toitu paremini omastada, kasutada energiat ja säilitada kasvu struktuur.
Lactoferriin on piimas rauda siduv proteiin, mida inimesed saavad esmakordselt emapiimaga. See on vältimatult vajalik lapse immunsuse väljakujunemisel ja edasisel toetamisel.

Jaga infot sõbraga:

AquaSource ColActive3 Ternespiim on pärit Edela-USA-st. Ternespiima töötlemine käib nüüdisaegsete süsteemidega, mille ainus eesmärk on toota parima kvaliteediga ternespiima. Kogutud ja töödeldud värskelt – mitte külmutatud. Hetkeline pastöriseerimine 72 °C juures 15 sekundit ja seejärel kuivatamine madala soojuse juures.

ColActive3 peamine koostisosa on sisaldusega 2 kapslis (želatiin): Ternespiim (Colostrum) 800 mg
Lactobacillus Acidophilus 4 mg (organismis 4,0×10 6)
Lactoferriin 2 mg, mis seob rauda ja aitab selle kasutuselevõttu organismis. See aitab toetada organismi enda loomulikke kaitsemehhanisme.

Suurepärane toitaine mis toetab aktiivseid inimesi, sportlasi.
Koos kolme jõulise toitainega on ColActive3 tõhus toidulisand kõigile toitumis programmidele.

Kasutamine: Võtke 2 kapslit päevas, hommikul koos klaasi veega, 20 minutit enne sööki. Need kes on haiged või haigeks jäämas, soovitame võtta 2 korda 2 kapslit päevas.

Märkus: Kuigi AquaSource ColActive on veise ternespiim, on ta sobilik ka piimadieedi puhul, kus laktoosi tase hoitakse madal. Toode pole kasutamiseks sobilik neile, kellel on piimaproteiini (valgu) allergia.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Colostrum Ternespiim (ColActive3 Colostrum) N60 kaps. (AquaSource, UK)
35,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top