Viirpuu 2500 mg ekstrakti tabletid N60 (Lamberts, UK)

24,00  (sisaldab KM-i)

  • toetab südame- ja veresoonkonna tööd
  • kõrge kontsentratsiooniga ekstrakt
  • sisaldab efektiivses koguses flavonoide ja proantotsüanidiine
  • igas tabletis oleva 500 mg ekstrakti jaoks on kasutatud 2500 mg viirpuud
Jaga infot sõbraga:
Iga tablett sisaldab 500 mg Viirpuu (Crataegus oxycantha) marjade ekstrakti, millest peamised aktiivsed taimsed ühendid on flavonoidid ja proantotsüanidiinid. Aktiivsete osiste sisaldus on kõige suurem viirpuu lehtedes ja marjades, mis on ka Lambertsi poolt kasutatud ekstrakti peamisteks allikateks.

Viirpuu marju on sajandeid kasutatud taimse abivahendina seedeprobleemide, südamepuudulikkuse ja kõrge vererõhu korral. Viirpuu marjade toime võib aidata alandada kolesterooli, korrastada südametegevust- sh. südame rütmihäirete korral, vähendada närvisüsteemi ärrituvust, suurendada südame ja aju hapnikuvarustust, aidata üleminekuea häirete, unetuse ning kilpnäärme ületalitluse puhul. Kuna marjad on väga tugevad antioksüdandid, aitavad nad neutraliseerida vabu radikaale (vabad radikaalid muutuvad organismile ohtlikuks, kui neid on liiga palju) ning tugevdada organismi üldist vastupanuvõimet erinevatele haigustele ja viirustele.

Viirpuu marjad sisaldavad kiudaineid, mis aitavad seedimist soodustada, vähendades kõhukinnisust ja toimides prebiootikumina (prebiootikumid on toiduks soolestikus leiduvatele headele bakteritele ja on tervisliku seedimise säilitamiseks üliolulised).

Tegemist on ühe kõrgeima sisaldusega viirpuu toidulisandiga ja igas tabletis sisalduv ürdi kogus peegeldab uuringutes kasutatud taset.

Annustamine: Võtta 1 tablett päevas koos toiduga. Efektiivse mõju saavutamiseks on soovituslik viirpuud tarvitada vähemalt 6 nädalat. Südame- ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks soovitame võtta ka D-vitamiini ja oomega-3 rasvhappeid.

KELLELE MÕELDUD?
  • inimesed, kellel esineb kõrge kolesteroolitase
  • inimesed, kes soovivad toetada enda südame tervist
  • inimesed, kes soovivad toetada enda immuunsüsteemi
  • inimesed, kellel esineb unetust
  • inimesed, kellel esineb seedeprobleeme
KOOSTISOSAD
Päevane annus 1 tablett sisaldab:
1 tablett
Viirpuu marjad (500 mg 5:1 ekstraktina), millest 2500 mg
Flavonoidid 10 mg

Koostisosad: Viirpuu (Crateagus oxycantha) marjade ekstrakt, emulgaator tselluloos, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, tabletikate (glaseerained: kaltsiumkarbonaat ja isomalt, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärv rauaoksiidid), paakumisvastased ained: ränidioksiid, stearhape ja magneesiumstearaat, paksendaja ristseotud tselluloosikummi.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Mitte tarvitada raseduse ja imetamise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts, UK

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Viirpuu 2500 mg ekstrakti tabletid N60 (Lamberts, UK)
24,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top