Geenitest Alzheimeri jt veresoonkonna haiguste määramiseks (Genorama)

89,00  (sisaldab KM-i)

Geenitest võimaldab määrata pärilikku eelsoodumust Alzheimeri tõve, hüperlipideemia ja hüperkolesteroleemia tekkeks

Jaga infot sõbraga:

Geenitest võimaldab määrata pärilikku eelsoodumust Alzheimeri tõve, hüperlipideemia ja hüperkolesteroleemia tekkeks.

Proovimaterjal võetakse  DNA proov suust põse siseküljelt.

Vaata ka proovi võtmist tutvustavat videot.

Proovivõtmise komplekt saadetakse peale arve tasumist, tellimuses märgitud postipaki automaati. Testi vastus saadetakse tellija poolt märgitud aadressile või mailile.

Testi valmimisaeg on  15 tööpäeva peale laborisse jõudmist

Apolipoproteiin E (ApoE) geenitesti abil saab hinnata pärilikku eelsoodumust mitmete haiguste nagu näiteks: Alzheimeri haiguse (AH), III tüüpi hüperlipoproteineemia ( ateroskleroos), südame-veresoonkonna haiguste väljakujunemiseks ning halvemaks traumaatilise ajukahjustuse prognoosiks.  ApoE valku sünteesitakse APOE geeni poolt, millel esineb 3 sagedasemat isovormi (alleeli), millest igaüks mõjutab ApoE ainevahetust erineval määral..

Genorama OÜ on Eesti ettevõte, mis tegeleb geneetilise testimisega, fookuses on  tervisetoitumise ja haigus soodumustega seotud geenitestid. Testidega on võimalik kindlaks teha erinevate haiguste ja ülekaalu tekkeriske ning toidutalumatuse riske. Samuti võib geenitesti tulemuste põhjal anda soovitusi toitumis- ja liikumisharjumuste muutmiseks.

Genorama on geeniteste teinud alates 2008. aastast. Kompetentsed ja laialdaste kogemustega spetsialistid tõlgendavad geneetilise informatsiooni lihtsaks ja selgeks vastuseks ning aitavad seeläbi inimestel teha teadlikke otsuseid oma tervisekäitumise kohta.

Genorama labor on meditsiiniteenuseid osutav labor (Terviseameti tegevusluba nr L04150). Geneetilise testimise teostamisel järgitakse tunnustatud kvaliteedistandardeid, mida tõendab ettevõttele väljastatud ISO 9001:2015 sertifikaat. Kõrgetasemelise testimise tagamiseks osaletakse regulaarselt rahvusvahelistes kvaliteedi kontrolli võrdluskatsetes.

Kasutusviis

Välispidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Geenitest Alzheimeri jt veresoonkonna haiguste määramiseks (Genorama)
89,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top