Kaltsium, Kvertsetiin + Tsink apelsinimaitselised kihisevad tabletid N20 (OstroVit)

10,00  (sisaldab KM-i)

OstroVit Kaltsium & Kvertsetiin & Tsink on toidulisand kihisevate tablettide kujul, mis on kolmest erinevast toimeainest koosnev komplekt. Toode on loodud inimestele, kes soovivad oma dieeti täiendada kaltsiumi, kvertsetiini ja tsingiga ning kellele ei meeldi toidulisandid suukaudsete tablettidena. Lihtsalt lahustage tablett vees ja jooge.

Jaga infot sõbraga:

Koostisained:

  • Kaltsium on meie toidus olev hädavajalik mikroelement, mida on muuhulgas vaja tervete luude ja hammaste säilitamiseks, aitab kaasa lihaste korralikule talitlusele ja neurotransmissioonile, kuid osaleb eelkõige rakkude jagunemise ja spetsialiseerumise protsessis.
  • Kvertsetiin on väga mitmekülgne bio-flavonoid, millel on pikaajaline traditsioon hooajaliste immuunsüsteemi koormuste toetuseks. Ta toetab mitmesuguseid terviseaspekte, sealhulgas südame-veresoonkonna ja veresoonte endoteeli tervist, ning pakub tuge ka immuunsussüsteemile ja põletikulisele reageerimisele.
  • Tsink on teine oluline mikroelement, mis aitab säilitada õiget süsivesikute ja makrotoitainete ainevahetust, säilitada õiget happe-aluse tasakaalu ning eelkõige säilitada naha, juuste ja küünte tervislikku seisundit.

Kasutamine: 1 tablett päevas. 1 tablett lahustada 200 ml leiges vees, juua kohe peale valmistamist. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

1 tablett sisaldab % RI*
Kaltsium 300 mg 38 %*
Kvertsetiin 60 mg
Tsink 5 mg 50 %*

*% RI –  Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/ 2000 kcal)

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Kaltsium, Kvertsetiin + Tsink apelsinimaitselised kihisevad tabletid N20 (OstroVit)
10,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top