MeliLax mikroklistiir 10g N6

18,00  (sisaldab KM-i)

Melilax on näidustatud kõhukinnisuse raviks, isegi kui sellega kaasnevad vistseraalne ülitundlikkus (soole ärritus), lõhed või hemorroidid. Toode sobib kasutamiseks ka raseduse ja rinnaga toitmise ajal ning imikutel.

Jaga infot sõbraga:

Melilax on innovatiivne meepõhine mikroklistiir, milles on ühendatud tasakaalustatud soolt tühjendav toime pärasoole limaskesta kaitsva ja rahustava toimega, et vähendada kõhukinnisusest tulenevat ebamugavustunnet, ärritust ja põletikku. Melilax´i kahekordne toime saavutatakse tänu Promelaxin’i aktiivsele kompleksile, mis on hoolikalt valitud ja töödeldud monosahhariide, polüsahhariide ja melanoidiini sisalduse järgi nektarite ja mee segu, mida on rikastatud aaloest ja mets kassinaerisest eraldatud polüsahhariididega.

Melilax´i soolt tühjendav toime ei tekita ärritust ning loob tasakaalustatud füsioloogilise stimulatsiooni soole tühjendamise esilekutsumiseks. Tänu viskoossusele ja limaskesta meenutavatele omadustele kaitseb Melilax soole tühjendamise ajal ka pärasoole limaskesta, imiteerides füsioloogilise lima määrivat toimet. Need eriomadused ühes antioksüdatiivse toimega aitavad tootel tänu selle füüsilistest omadustest tuleneva kaudse põletikuvastase toime tõttu kaitsta ja rahustada limaskesta. Toime saabub 20 minuti jooksul.

Koostis
Toimeained 73,2% Promelaxin, aktiivkompleks meest ja aaloe ning mets-kassinaerise polüsahhariididest.

Tiitritud: monosahhariidid ≥ 50%, polüsahhariidid (molekulmass > 20 000 daltonit) ≥ 0,3%

Sisaldab ka: hüdroglütseriini segu, sidrunimahl, lavendli eeterlik õli.

Kasutamine
Täiskasvanud ja üle 12-aastased noorukid:
1 x 10 g mikroklistiir vastavalt vajadusele. Tugeva kõhukinnisuse korral manustage 2 järjestikust annust.

1) Avage mikroklistiir, eemaldades kanüüli kaitsekate: – Hoidke rõngast pigistatava pudeli kohal. – Painutage teise käega kanüüli katet, kuni see rõnga küljest lahti tuleb. – Eemaldage kanüüli kate.

2) Kandke mitu tilka toodet perianaalsele alale ja sisestage ettevaatlikult kanüül pärasoolde.

3) Suruge mikroklistiir täielikult kokku; pärast annustamist hoidke seda kokku pigistatuna kuni kanüüli täieliku eemaldamiseni, et toote tagasitõmbumist vältida.

Ärge kasutage, kui teil esineb ülitundlikkus või allergia mis tahes koostisosa suhtes. Kui kõhukinnisus püsib, pöörduge arsti poole, et välistada muud haigusseisundid; – Mikroklistiir on ühekordselt kasutatav ja seda ei tohi korduvalt kasutada ka siis, kui manustatakse poolik doos. – Kõlblikkusaeg on märgitud pakendile. Ärge kasutage pärast märgitud kõlblikkusaja möödumist. Kõlblikkusaeg kehtib avamata ja korrektselt säilitatud tootele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Kasutusviis

Välispidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
MeliLax mikroklistiir 10g N6
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top