Neuro-Logical PLUSS kompleks närvisüsteemile N60 kaps. (Lamberts, UK)

49,00  (sisaldab KM-i)

 • sisaldab kõrgeima kvaliteediga ühendit PEA (OptiPEA®), mille efektiivne toime on kliinilistes uuringutes välja toodud
 • kompleksis sisalduvad B1-, B6- ja B12-vitamiinid toetavad normaalseid neuroloogilisi ja psühholoogilisi funktsioone
 • keha toodab PEA (palmitoüületanoolamiid) ühendit peamiselt vastusena põletikele ja valule, et neid leevendada
 • PEA esineb looduslikult ka inimese kudedes, sealhulgas kesknärvisüsteemis
 • aitab kaitsta närvirakke kahjustuste eest ja soodustab nende ellujäämist
 • kaks korda suurem PEA annus võrreldes algse Neuro-Logical kompleksiga
Jaga infot sõbraga:
Neuro-Logical Pluss on topelt tugevusega, sisaldades olulist ühendit PEA (palmitoüületanoolamiid) 400 mg ühe tableti kohta. PEA on looduslik rasvhapete amiid ja kuulub endokannabinoidide perekonda. Inimese endokannabinoidsüsteem vastutab paljude organismi elutähtsate funktsioonide eest. Ka inimese enda organism toodab ühendit PEA.

PEA avastati juba üle 50. aasta tagasi, kuid alles viimastel aastakümnetel toimunud uuendatud uuringud on täpsemalt välja toonud selle ühendi olulised funktsioonid ning arusaama toimemehhanismist. PEA-d suudab toota ka inimkeha, tehes seda vastusena põletiku ja valu parandamiseks.

PEA on põnev nutratseutiline (aitab säilitada tervist) koostisosa, mida sageli kirjeldatakse kui ohutut “kannabidiooli (CBD) alternatiivi”, arvestades, et mõlema ühendi terapeutilised toimed kattuvad nende biokeemilistes rollides inimestel. Inimese endokannabinoidsüsteem vastutab paljude organismi elutähtsate funktsioonide eest.

Arvatakse, et PEA võib tänu oma mitmete toimemehhanismide tõttu kasulik olla paljude erinevate tervisehäirete korral: krooniline valu, peavalude ja migreeni korral, fibromüalgia, liigeste valude, meeleolu, parema une tagamiseks, allergiate puhul, immuunsuse tagamiseks ning füüsilisest pingutusest taastumise (k.a sportimine) korral.

Lisaks sisaldab kompleks olulisi B1-, B6- ja B12-vitamiine, mis aitavad samuti kaasa närvisüsteemi ja psühholoogiliste funktsioonide normaalsele talitlusele.

B1-vitamiin (tiamiin) aitab vabastada toidust energiat. Selle puudus võib põhjustada väsimust, lihaste nõrkust, kardiovaskulaarseid probleeme.

B6-vitamiin (püridoksiin) aitab reguleerida vere glükoosi taset ning osaleb punaste vereliblede, RNA, DNA ja ajukemikaalide sünteesis.

Vitamiin B12 on vaja terve immuunsüsteemi funktsioneerumiseks ning punaliblede moodustumiseks. Samuti osaleb see energia vabastamisel toidust ning on seega vajalik normaalseks energia metabolismiks.

Rasvhapete derivaadi ja väga lipofiilse molekulina on PEA-l suukaudne biosaadavus üldiselt halb. Lamberts kasutab aga oma kompleksis spetsiaalset OptiPEA• vormi, mis tagab selle vees lahustuvuse ning seetõttu on kompleks väga hea biosaadavuse ja imendumisega. Imendumisele kaasa aitamiseks on mõistlik kapsel alati võtta peale söömist või koos toiduga.

KELLELE MÕELDUD?
 • inimesed, kes soovivad toetada neuroloogilisi ja psühholoogilisi funktsioone
 • inimesed, kes soovivad toetada närvisüsteemi
 • inimesed, kellel esineb tihti peavalusid ja migreeni
 • inimesed, kellel esineb kroonilist valu/kroonilise valu sündroom
 • inimesed kes soovivad toetada silmade tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada meeleolu muutusi ja ärevust
 • inimesed, kes soovivad toetada immuunsust ja tõsta vastupanuvõimet haigustele

Annustamine: 1-2 kapslit päevas koos toiduga. Kompleks sobib tarvitamiseks koos oomega-3-rasvhapetega, et veelgi toetada närvisüsteemi. Antioksüdantse toime suurendamiseks võib lisada juurde kurkumi.

KOOSTISOSAD
Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:
1-2 kapslit %NRV
Palmitoüületanoolamiid (PEA) 400-800 mg
B1-vitamiin (tiamiin) 4,4-8,8 mg 400-800
B6-vitamiin 2,8-5,6 mg 200-400
B12-vitamiin 50-100 μg 2000-4000

Koostisosad: OptiPEA® (palmitoüületanoolamiid), kapslikate (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), paksendaja tselluloos, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, tiamiinhüdrokloriid, B6- vitamiin (püridoksiinvesinikkloriid), B12-vitamiin (tsüanokobalamiin).

Teave allergeenide kohta. Toode ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts, UK

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Neuro-Logical PLUSS kompleks närvisüsteemile N60 kaps. (Lamberts, UK)
49,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top