Valge mumio (Mägivaik) seedrivaigu ja C – vitamiiniga N30 kaps (Altaved)

18,00  (sisaldab KM-i)

Valge mumio (brakshun) ehk mägivaik on sugulane musta mumioga. Valge mumio sisaldab inimorganismile eluliselt vajalikke mikroelemente suures koguses. Selles on 49 mikroelementi,  sealhulgas kuld, hõbe ja plaatina, mis tugevdavad immuunsüsteemi  ning omavad kasvajavastast ja antibakteriaalset toimet.

Jaga infot sõbraga:

Valge mumio (brakshun) ehk mägivaik on sugulane musta mumioga.  Valge mumio on vähetuntud väljaspool Altai mägesid, aga nagu ka must mumio on see Siberi rahvaste kõrgelt hinnatud iidne ravim ja toonik.

Tuntud ja teatud  valge mumio toimed

  • Suurendab energiat ja vananemisvastaseid omadusi
  • Abivahend nahahaiguste korral
  • Kiirendab kudede taastumist ja paranemist
  • Ennetab muutusi ja häireid luu- ja lihaskonna süsteemis (lihased, liigesed, kõõlused, kõhred luud)
  • Ennetab luude hõrenemist ja kiirendab luumurdudest ning traumadest

Valge mumio sisaldab inimorganismile eluliselt vajalikke mikroelemente suures koguses. Selles on 49 mikroelementi,  sealhulgas kuld, hõbe ja plaatina, mis tugevdavad immuunsüsteemi  ning omavad kasvajavastast ja antibakteriaalset toimet.

C-vitamiin on väga oluline antioksüdant: südame-veresoonkonna süsteemi normaalseks toimimiseks, tugevdab veresoonte seina ja takistab ateroskleroosi teket. C- vitamiin kaitseb keha infektsioonide eest, tugevdades immuunsust ja pikendades eluiga. Suitsetamise korral suureneb päevane C-vitamiini vajadus märkimisväärselt.

Seedrivaik on loodusliku päritoluga võimas antioksüdant ja suurepärane immuunstimulant. Pidev seedrivaigu tarbimine kiirendab rakkude tasemel uuenemis- ja taastumisprotsessi.

Puhastab õrnalt organismi, taastab maksarakkude ja kõhunäärme rakkude struktuuri ja funktsiooni.

Aitab väljutada toksiinid, keskkonna saaste ained ja raskemetallide soolad.

On üldtugevdav, vähendab kroonilise väsimuse sündroomi, suurendab vaimset ja füüsilist jõudlust. Toetab  südamefunktsiooni, sealhulgas südame haiguste ja südameataki korral.

Soovituslik päevane annus: 3 kapslit

Aktiivsed koostisosad: 3 kapslit
Valge brakshun 800 mg
Seedrivaik 600 mg
C -vitamiin 100 mg

Kasutamine: täiskasvanud 1 kapsel 1-3 korda päevas söögi ajal vedelikuga (vesi, tee, mahl).

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Tootja: Altaved, Alatai Venemaa

Maaletooja: OÜ Vitateka, Mõisa tee 5, Kostivere, Harjumaa. Reg nr. 12779903

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Valge mumio (Mägivaik) seedrivaigu ja C – vitamiiniga N30 kaps (Altaved)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top